SKALBIMO MAŠINŲ REMONTAS

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje
Salvata nuotr. / Skalbimo mašinų remontas
Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir rajone. Skalbyklių meistrai į namus atvyksta kasdien iki 22:00 valandos, be poilsio dienų. Garantija darbams ir panaudotoms dalims iki 24 mėnesių. Statistiškai apie 7 iš 10 gedimų pašalinami meistro iškvietimo diena, pirmo vizito metu. Taisome visų gamintojų po-garantines buitines ir pramonines skalbimo mašinas.
 

SUGEDO SKALBIMO MAŠINA

Sugedo skalbimo mašina Vilniuje. SALVATA
Salvata nuotr. / Sugedo skalbimo mašina
Skalbimo mašina sugedo: po skalbimo būgne liko vanduo; skalbiniai liko neišskalauti, liko miltelių apnašų; skalbimo metų šokinėja, pajuda iš vietos; veikia garsiau, nei anksčiau; savaime išsijungia; programa pakimba skalbimo metu; neįsijungia, nedega indikacinės lemputės; ekrane gedimo kodas; neatsidaro durelės; skalbiant pakvipo degėsiu; nemalonus palėsio kvapas iš skalbyklės vidaus; nesisuka būgnas; nenustoja įsipilinėti vanduo; skalbimo metu stiklas visiškai šaltas, nors programa šilta; neperšoka programų; skalbia ilgiau, nei įprasta ir t.t. Tipiniai gedimai.
 

SKUBUS SKALBYKLIŲ TAISYMAS

Skubus skalbimo mašinų remontas Vilniuje
Salvata nuotr. / Skubus skalbyklių taisymas
Skubus skalbyklių taisymas. Daugiau nei 20 - ties metų Salvatos darbo praktika pagimdė metodiką, deka kurios šiandien galime pasiūlyti suremontuoti Jūsų pagalbininkę tą pačią dieną, kai registruosite remonto paraišką. Atvykęs meistras automobilyje turės pačias paklausiausias dalis ir įrankius, todėl tikėtina, kad skabyklė bus sutaisyta pirmo ir vienintelio vizito metu. Mūsų greitis klientams papildomai nekainuoja, tiesiog kūriame pridetinę vertę.
 

PO 17 VAL. IR SAVAITGALIAIS

Skalbimo mašinų remontas po darbo ir savaitgaliais Vilniuje SALVATA
Skalbimo mašinų remontas po darbo ir savaitgaliais. Salvatos skalbimo mašinų meistrų įprastas darbo laikas nuo pirmadienio iki šeštadienio 8:00 - 22:00, sekmadieniais nuo 10:00 iki 16:00, tad nėra būtinybės atsiprašinėti iš darbo ar kitaip sujaukti savo planų. Sutarsite dėl sau ir meistrui patogaus vizito laiko. Darbų įkainiai vienodi nepriklausomai nuo iškvietimo laiko.
 

SKALBIMO MAŠINŲ REMONTO KAINOS

Skalbimo mašinų remonto kainos Vilniuje SALVATA
Salvata nuotr. / Skalbimo mašinų remonto kainos
Kiek kainuos skalbimo mašinos remontas? Netikėtumams čia vietos nėra, todėl viešai skelbiame fiksuotas ir aiškias meistrų atvykimo ir gedimo nustatymo / techninės apžiūros kainas privatiems, bei verslo klientams. Iškviestas meistras nustato, ar skalbyklės remontas ekonomiškai tikslingas, kiek kainuos būtent Jūsų prietaiso taisymas, kokių ir kiek atsarginių dalių prireiks. Padės priimti objektyvų sprendimą - remontuoti seną ar pirkti naują. Kainoraštis.
 
Iškviesti skalbimo mašinos meistrą Vilniuje iš Salvatos