APIE BOSCH

Šie buitinės technikos gamintojai pradėjo savo veiklą 1986 metais Štutgarte, Vokietijoje. Kompaniją įkūrė Robertas Bošas. Tai vieną iš didžiausių apyvartų pasaulyje turinti buitinės technikos įmonė, kurios dėka vokiška kokybė tapo sinonimu ilgai ir patikimai veikiančiai produkcijai.
 

BOSCH SKALBIMO MAŠINŲ REMONTAS

Profesionalus BOSCH skalbimo mašinų remontas gali būti atliekamas ir kliento namuose, ir darbovietėje. Svarbiausia, kad būtų tam tinkamos sąlygos, pavyzdžiui, priėjimas prie elektros ir vandentiekių.
 
Patyrę meistrai greitai nustatys gedimą ir per trumpą laiką jį pašalins. Jeigu paaiškės, kad tinkamų sąlygų sutaisyti skalbimo mašinos vietoje nėra, ji bus saugiai transportuota į taisyklą ir grąžinta jums jau veikianti kaip nauja.
 

BOSCH SKALBIMO MAŠINŲ TAISYMO AKIMIRKOS

/album/bosch-skalbimo-masin%c5%b3-taisymo-akimirkos/bosch-skalbimo-masin%c5%b3-remontas-vilniausmeistrai-eu-2-jpg/ BOSCH skalbimo mašinos naujas kaitinimo elementas /album/bosch-skalbimo-masin%c5%b3-taisymo-akimirkos/bosch-skalbimo-masin%c5%b3-remontas-vilniausmeistrais-eu-1-jpg/ BOSCH skalbimo mašinos diagnostika

Klausiame Jūsų nuomonės:

Atsiliepimai apie BOSCH skalbimo mašinas ?

Total votes: 22