2017 M. ĮKAINIAI

Bendravime su savo klientais siekiame skaidrios ir aiškios kainų politikos, be paslėptų papildomų sąlygų ar nutylėtų mokesčių. Nežadame Jums nemokamo atvykimo, diagnostikos ar kitokių mistinių nuolaidų.
 
Mūsų bazinių paslaugų kainos yra fiksuotos ir skelbiamos viešai. Svarbu žinoti, kad šiame puslapyje nurodytos kainos yra informacinio pobūdžio ir gali būti keičiamos.

IŠKVIETIMAS Į NAMUS

Buitinės technikos meistro atvykimo kaina VilniausMeistrai.LT
25.00 EUR su PVM. Tai minimalus taikomas mokestis, kai meistras atvažiuoja į vietą Vilniuje. Technikas nustato pirminį prietaiso gedimą, skaičiuoja prognozuojamo remonto kainą ir supažindina užsakovą. Matuojama vienetais.
 
Diagnostikos mokestis įtraukiamas į bendrą sąskaitą ir nėra sumuojamas su remonto ir detalių kaina, t.y. sutikus remontuoti mokėsite tik už darbus ir detales.
 
Sąlygos. Kviečiantis IĮ SALVATA meistrą į namus, klientas sutinka, kad tuo pačiu užsako diagnostikos namuose paslaugą ir yra susipažinęs su galiojančiais įmonės paslaugų įkainiais. 
 
Rizikos. Klientas apmoka už paslaugos atlikimo faktą, net ir tuo atveju, jeigu apžiūros metu užsakovo aprašomas ar kiti gedimai nenustatomi. Pvz. retais atvejais gedimas niekaip nepasireiškia, net ilgai testuojant ir kruopščiai tikrinant elektronikos ir mechaninius mazgus. Neretai gedimų tiesiog nėra. Dedame pastangas, kad tokių atveju būtų kuo mažiau, bet praktikoje tai neišvengiama, juolab, kai kalba eina apie šiolaikinius elektros prietaisus.
 

PRISTAČIUS PAČIAM

Diagnostikos kaina buitinės technikos taisykloje VilniausMeistrai.LT
15.00 EUR su PVM. Tai fiksuotas mokestis už prietaiso techninę apžiūrą, testavimą ir gedimo nustatymą, kai savo transportu pristatote mikrobangų krosnelę, kavos aparatą, gartraukį, skalbimo mašiną ar bet kurią kitą techniką į mūsų centrinę būstinę Vilniuje. Svarbu - apmokėti reikia priduodant prietaisą apžiūrai. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais.
 
Sąlygos. Prognozuojama remonto kaina ir techninės apžiūros išvados klientui pateikiamos per 3-5 kalendorines darbo dienas. Jeigu remontas įmanomas ir klientas sutinka remontuoti už pasiūlytą kainą - apžiūros mokestis įtraukiamas į bendrą taisymo ir detalių kainos sumą. Darbų ir diagnostikos kaina nesumuojamaAtsisakius remontuoti - mokesti negrąžinamas. Defektinis aktas surašomas tik klientui pageidaujant.
 
Užnešimas pristačius. Vietoje esantys personalas ne visada gali pagelbėti su užnešimu, todėl savo klientų maloniai prašome pasirūpinti pagalbininkais, jei manote, kad mūsų siūlomo krovinių vežimėlio pagalba Jums nepavyks savarankiškai iškrauti iš automobilio ir užvežti į patalpas sugedusį prietaisą. Iš anksto atsiprašome, jei tai sukeltų Jums nepatogumų.
 
Sugedus stambiai technikai, kurios svoris viršija 30 kg, rekomenduojame išsikviesti meistrą į namus,o pristatyti taisymui savarankiškai tik išskirtiniais atvejais, pvz. iš kitų Lietuvos miestų.
 

atvykimo nuorodos>>

KIEK KAINUOS VISO?

Numatomo remonto ir planuojamų naudoti detalių kainą skaičiuoja meistras ir supažindina klientą. Kiekvieno prietaiso remonto kaina individuali. Jei norite užsakyti tik detales, be paslaugų, užpildykite užklausos formą.

IĮ SALVATA

Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius +370 699 90640

Meistrų iškvietimas
I-VI 8:00 - 22:00
VII 10:00 - 16:00

Į.k. 122981980
PVM LT100001584617
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.