SUTAUPYKITE - ATVEŽKITE REMONTUOTI PATYS

Buitinės technikos servisas Salvata savo klientams siūlo taupyti laiką, bei pinigus ir pristatyti sugedusią techniką savarankiškai. Nereikės mokėti meistro atvykimo, prietaiso išmontavimo iš baldų ar kitų papildomų mokesčių, branginančių remonto kainą. Nereikės laukti meistro.
 
Smolensko g.1, Buitinės technikos remontas
 
Kokius prietaisus priimame remontui?
Tuos pačius, kuriuos mūsų serviso meistrai taiso atvykę pas klientą - skalbimo mašinas, indaploves, džiovykles, šaldytuvus, šaldiklius, virykles, kaitlentes, orkaites, gartraukius, mikrobangų krosneles, kavos aparatus, ledo generatorius ir kitą stambią buities ir profesionalią techniką.
 
Kiek laiko trūks remontas?
Paprastai gedimą nustatome per 1-3 d.d. Atsakingas darbuotojas susisieks su Jumis ir pasiūlys remonto kainą, informuos dėl bendro remonto termino. Ilgiau trijų dienų remontas neužtrūks, jeigu nereikia laukti detalių.
 
Kiek kainuos paslauga?
Priduodant pritaisą remontui, reikia apmokėti 15,00 EUR diagnostikos mokestį. Remonto atveju jis įtraukiamas į bendrą darbų ir panaudotų detalių sumą, kurių kaina skaičiuojama ir pranešama klientui individualiai. Diagnostikos / techninės apžiūros mokestis negrąžinamas. Kaina nurodyta su PVM.
 
Kur pristatyti, koks darbo laikas?
Taisymui techniką priimame Smolensko g.1, LT - 03202, Vilniuje. Atskiras įėjimas pirmame aukšte, iš Panerių g. pusės. Įrangos priėmimo - išdavimo darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio 12:00 - 19:00 val.
 
 

IĮ SALVATA

Smolensko g. 1, Vilnius
I-V 9:00 - 18:00 val.
Bendrasis numeris
+370 699 90640

Meistrų iškvietimas
I-VII 8:00 - 22:00 val.
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.