GARANTIJOS SĄLYGOS

Salvata garantuoja atliktų darbų ir panaudotų dalių kokybę:

Fiziniams asmenims Juridiniams asmenims
Remontui, pajungimui 12 - 24 mėn. Remontui, pajungimui 1 - 12 mėn. 
Panaudotoms dalims 12 - 24 mėn. Panaudotoms dalims 1 - 12 mėn.
Elektronikos atstatymui 1-12 mėn. Elektronikos atstatymui 1 - 6 mėn.
Elektroninėms dalims  1-12 mėn. Elektroninėms dalims  1 - 12 mėn.
Valymo darbams  1 - 6 mėn. Valymo darbams 1 - 3 mėn.


APIE SUTEIKIAMĄ GARANTIJĄ

Suteikiame rašytinę garantiją, kuria patvirtinamas mūsų, kaip paslaugos tiekėjo, patikimumas. Išrašomas garantinis atliktų darbų priėmimo - perdavimo aktas, sudedami įmonės antspaudai. Prie garantinio akto prisegamas pinigų priėmimo kvitas arba PVM sąskaita faktūra.
 
 

DĖL NEPATIKIMŲ GARANTIJŲ

Dažnai susiduriame su klientais, nusivylusiais jiems anksčiau suteikta garantija. Nuogąstaujama, kad nesąžiningi meistrai ignoruoja jų teisėtus prašymus ir reikalavimus vykdyti garantinius įsipareigojimus, todėl yra priversti prašyti kitų meistrų pagalbos ir antrą kartą mokėti už tą patį darbą. Dažnai tokių meistrų suteikiamos garantijos neturi teisinio pagrindo, todėl čia bejėgė ir vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Įrodyti savo teisę į tokią garantiją dažnai neįmanoma, ypač kai tai tik žodiniai pažadai.
 
Dedame visas pastangas, kad mūsų komandos darbas liktu maloniu įspūdžiu, tačiau du dešimtmečiai darbo su klientais parodė, kad visiškai išvengti nesutarimų tarp paslaugos užsakovo ir vykdytojo - neįmanoma. Todėl džiaugiamės, kad mūsų klientų ir mūsų pačių teises gina įstatymas ir atsakingos institucijos.

 

IĮ SALVATA

Smolensko g. 1, Vilnius
I-V 9:00 - 18:00 val.
Bendrasis numeris
+370 699 90640

Meistrų iškvietimas
I-VII 8:00 - 22:00 val.
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.