Meistro iškvietimas | Kasdien 8 - 22val.
Skambinti 870080095

DŽIOVYKLIŲ REMONTAS VILNIUJE

Džiovyklių remontas Vilniuje
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Džiovyklių taisymas
Džiovyklių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Profilaktika, valymas, priežiūra. Negarantinis AEG, Electrolux, Bosch, Candy, Siemens, Gorenje, Hoover, Miele, Zanussi ir kitų gamintojų džiovyklių servisas.
 
Siūlome išsikviesti džiovyklių meistrą į namus, darbo vietą arba pristatyti remontui į įmonės remonto dirbtuves Vilniuje. Vardan aukštos paslaugų kokybės, didžioji dalis džiovyklių remontų atliekama stacionariuose dibtuvėse. Užsitęsus taisymui - nemokamai suteiksime pakaitinę džiovyklę.
 
Taisymui naudojamos tik naujos, kokybiškos ir originalios arba gamintojo rekomenduojamos pakaitinės detalės ir komponentai. Meistrai atvažiuoja kasdien, nuo 8 iki 22 val.
 
Remonto darbams ir panaudotoms dalims suteikiame iki 12 mėnesių garantiją. Garantijos laikotarpį nustato paslaugą teikiantis meistras.
SALVATA stipriausia Lietuvoje 2014 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2015 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2016 Stipriausi Lietuvoje vadovai SALVATA SALVATA stipriausia Lietuvoje 2017 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2018
 
Nuo 2014 metų penkis metus iš eilės esami įvertinti patikimumo sertifikatais, o įmonės vadovas įvertintas "Stipriausi Lietuvoje vadovai" sertifikatu.
Angelė Mikelienė
 prieš 10 mėnesių
Įvertinimas pats aukščiausias. Gedimas buvo greitai pašalintas, viskas mandagiai išaiškinta. Ačiū.

Gerardas Dilda

 prieš metus
Puikus e-mail atrašymo laikas (atsakyta sekmadienį po 22 val.). Konstruktyvus bendravimas ir geros užsakomų atsarginių dalių kainos.

Andrius Žydelis

 prieš metus
Super aptarnavimas ir greitai teikiamos paslaugos!

Rodyti daugiau rekomendacijų »

Džiovyklių specialistas
Susiekite su skalbimo mašinų remonto specialistu tiesiogiai ir jis atsakys į visus Jums rūpimus klausimus dėl paslaugų užsakymo.
 
Telefonu. I-VII 8-22 val.
 
El.paštu. 24/7

Džiovyklių gedimai VilniausMeistrai.ltVilniausMeistrai.lt nuotr. / Džiovyklių gedimai

15 populiariausių iškvietimo priežasčių:
 
 1. Neįsijungia, nedega indikacija.
 2. Ekrane rodo gedimo kodą, pvz. E51, E62.
 3. Būgnas sukasi, bet nešildo.
 4. Rodo, kad neištuštinta vandens talpa.
 5. Savaime išsijungia.
 6. Pakimba džiovinimo metu.
 7. Prašo išvalyti filtrus, nors  jie švarūs.
 8. Veikia su pašaliniais garsais.
 9. Džiovina, bet nesurenka vandens.
 10. Džiovinant pakvipo degėsiais.
 11. Labai ilgai džiovina.
 12. Nesisuka būgnas.
 13. Nesurenka vandens į talpą.
 14. Nulūžo durelių rankena.
 15. Nereaguoja į paspaudimus.
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Džiovyklių valymas
Profesionalus džiovyklės valymas. Eksploatacijos metų visų tipų džiovyklėse susikaupia didelis dulkių kiekis, kuris kenkia tiek pačiam prietaisui, tiek ir vartotojui. Ko ne pusė visų šiuolaikiškų džiovyklių gedimo priežastis - dulkės. Jeigu džiovyklė intensyviai naudojama, maždaug 4-5 kartus per savaite, tai po 3-6 eksploatacijos metų tokia paslauga neišvengiama.
 
Kondensacinei (kompresorinei) džiovyklei valymo gali prireikti vos pasibaigus gamyklinei garantijai, dėl sudėtingesnės aušinimo sistemos.  Tokia džiovyklės taisymo paslauga kokybiškai gali būti atlikta tik stacionariuose dirbtuvėse, kadangi tai specialių sąlygų reikalaujanti, kelių etapų procedura. Džiovyklė pilnai išardoma ir perrenkama.
Privalumai rinktis Salvatos džiovyklių meistrusVilniausMeistrai.lt nuotr. / Privalumai taisant džiovyklę
5 priežastys rinktis mūsų meistrus:
 
 1. Atvažiuoja iškvietimo arba sekančią dieną.
 2. Dirba legaliai, turi darbo pažymėjimus.
 3. Garantija viskam nuo 1 iki 12 mėn.
 4. Diagnostikos namuose kaina - 25.00 EUR.
 5. Visų patirtis ne mažesnė, kaip 10 metų.
Atsakomybė. Projektas VilniausMeistrai.lt skirtingai, nei kiti panašūs projektai nėra reklamos tikslais meistrus suburianti svetainė. Šis projektas valdomas ir intelektinės nuosavybės teise priklauso tik buitinės technikos remonto įmonei Salvata, todėl savo klientams garantuojame, kad Jūsų užsakytas paslaugas teiks tik IĮ SALVATA dirbantys meistrai ir niekas kitas, o už meistrų atliktų darbų kokybę atsako įmonė. Tai garantuoja visų Jūsų, kaip vartotojų teisių apsaugą pagal galiojančius LR įstatymus. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.
 
Projekto tikslas - aiškiai, suprantamai ir įdomiai pateikti visą reikiamą informaciją apie buitinės technikos remontą. Greitas ir patogus visų remonto paslaugų užsakymas iš vienos įmonės.
 
 
Džiovyklių detalės VilniausMeistrai.ltVilniausMeistrai.lt nuotr. / Detalių užsakymas
Atsargines detales sugedusiai džiovyklei galite užsakyti čia, vadovaudamiesi užsakymo instrukcijomis. Mažmeninė prekyba dalimis vykdoma tik internetu. Kitaip tariant iš anksto neužsakius - vietoje neparduosime. Centrinėje įmonės būstinėje Smolensko g.1, Vilnius galimas tik užsakytų ir apmokėtų detalių atsiėmimas.
 
Mes nerekomenduojame savarankiškai keisti vidinių džiovyklės dalių dėl galimų Jūsų pačių sveikatos ir prietaiso darbo sutrikimų. Užsakyti siūlome tik tas dalis, kurių keitimas nereikalauja spec. įgūdžių ir įrankių, pvz. filtrai, aksesuarai ir t.t.
 
Klientai, užsakantys džiovyklės remonto paslaugą neturi rūpintis detalėmis. Reikiamas ir tiksliai Jūsų prietaisui tinkamas dalis atrenka, užsako ir pakeičia mūsų įmonės specialistai, kas gali garantuoti ilgalaikį remonto rezultatą.
 
Aptarnaujami džiovyklių gamintojai VilniausMeistrai.ltVilniausMeistrai.lt nuotr. / Aptarnaujami džiovyklių gamintojai
Nepriklausoma buities įrenginių aptarnavimo įmonė Salvata siūlo savo klientams visų gamintojų negarantinį džiovyklių servisą, nepriklausomai nuo gamintojo. 
 
15 populiariausių gamintojų:
 
 1.  Ardo džiovyklių remontas 
 2. AEG džiovyklių remontas
 3. B eko džiovyklių remontas 
 4. Bosch džiovyklių remontas
 5. Electrolux džiovyklių remontas
 6. Gorenje džiovyklių remontas
 7. Hoover džiovyklių remontas
 8. Hotpoint džiovyklių remontas
 9. Indesit džiovyklių remontas
 10. LG džiovyklių remontas
 11. Miele džiovyklių remontas
 12. Samsung džiovyklių remontas
 13. Siemens džiovyklių remontas
 14. Whirlpool džiovyklių remontas
 15. Zanussi džiovyklių remontas
Neradote savo gamintojo? Pasitikrinkite čia

Klausiame Jūsų nuomonės:

Ar verta remontuoti džiovyklę?

Viso balsų: 19