Sugedo indaplovė? | Kasdien 8 - 22 val.
Skambinti 870080095

INDAPLOVIŲ REMONTAS VILNIUJE

VilniausMeistrai.lt - Indaplovių remontas
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Indaplovių remontas
Indaplovių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Po-garantinis montuojamų į baldus ir laisvai pastatomų indaplovių taisymas. Meistrai atvyksta darbo dienomis iki 22 valandos, taip pat Vilniuje remontui indaplovės priimamos Smolensko g.1, serviso darbo valandomis. Atliktiems remonto darbams ir panaudotoms dalims suteikiame iki 12 mėnesių garantiją.
 
SALVATA stipriausia Lietuvoje 2014 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2015 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2016 Stipriausi Lietuvoje vadovai SALVATA SALVATA stipriausia Lietuvoje 2017 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2018
 
Nuo 2014 metų penkis metus iš eilės esami įvertinti patikimumo sertifikatais, o įmonės vadovas įvertintas "Stipriausi Lietuvoje vadovai" sertifikatu.
Dmitrij Stepanko
 prieš mėnesį
Viskas patiko, geras servisas.

Jokūbas Kunigėlis

 prieš 2 metus
Atvažiavo tą pačią dieną po gedimo registravimo, įrenginį suremontavo labai greitai. Tik kaina gana aukšta, bet vertinant kokybės ir kainos santykį - puiki paslauga, rekomenduoju.

Eglė Kubilienė

 prieš 2 metus
Daugiau nei dešimt metų naudojuosi SALVATOS paslaugomis. Esu nepaprastai patenkinta ir jiems dėkinga už atliktus darbus, kurių buvo daugybė :vamzdžių keitimas, vandens šildytuvo, elektrinio grilio, skalbyklės remontas. Vertinu juos ne tik dėl profesionaliai atliktų darbų, bet ir dėl žmoniškumo, skubios pagalbos ypatingais atvejais ir patarimų.

Rodyti daugiau rekomendacijų  » 

Indaplovių specialistas
Susiekite su indaplovių remonto specialistu tiesiogiai ir jis atsakys į visus Jums rūpimus klausimus!
 
Telefonu. I-V 9-18 val.
 
El.paštu. 24/7
VilniausMeistrai.lt nuotr. - Sugedo indaplovė
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Sugedo indaplovė
Jūsų indaplovė sugedo, jeigu: ekrane rodo gedimo kodą, pvz. E30, i60; indai lieka neišplauti arba išplauti nekokybiškai; nuolat burzgia, net kai neveikia programa; nuolat veikia išpylimo siurbliukas; nesilaiko, krenta durelės; po plovimo viduje lieka neišpiltas vanduo; plovimo ciklas ilgesnis, nei anksčiau; neišsijungia programa; įjungus išmuša saugiklius; pasigirsta garsiniai signalai, signalizuojantys apie gedimą; nešildo vandens; nedžiovina indų; ir t.t.
 
VilniausMeistrai.lt - Indaplovės taisymas su garantija
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Indaplovės taisymas su garantija
Indaplovės taisymas su garantija iki 12 mėn. Atliktiems indaplovių remonto darbams ir originalioms dalims suteikiame kokybės garantiją iki vienerių metų, jei nesutarta ar nenustatyta kitaip. Verslo klientams (juridiniams asmenims) iki 6 mėn. Garantijos laikotarpį nustato Jus aptarnaujantis meistras.
 
VilniausMeistrai.lt - Kur taisyti indaplovę
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Kur taisyti indaplovę?
Kur remontuoti indaplovę? Meistrai atvyksta remontuoti į namus, tačiau daugiau nei 20-ties metų darbo patirtis parodė, kad kokybiškas ir svarbiausia ilgalaikis indaplovių gedimų pašalinimas dažniausiai galimas tik specializuotų dirbtuvių sąlygomis. Kodėl? Indaplovė reikalauja kone daugiausiai dėmesio iš visų mūsų servise aptarnaujamų prietaisų. Būtent šio prietaiso testavimui ir remontui skiriama daugiausiai laiko. Skirti tiek laiko testavimui kliento namuose ne visada racionalu, paslauga tampa brangi užsakovui. Neskiriant pakankamai laiko įsigilinimui į atsiradusią problemą, gedimo atsiradimo priežasties išsiaiškinimui - negalime būti tikri, kad gedimas nepasikartos arba artimiausių metų neatsiras naujų.