INDAPLOVIŲ REMONTAS VILNIUJE

Indaplovių meistras į namus SALVATA
 
Meistras į namus
Jeigu jūsų indaplovė sugedo, Salvatos serviso meistrai pasiruošę operatyviai pašalinti gedimą. Įmonė teikia šias paslaugas Vilniaus mieste ir apskrityje nuo 1995 metų.
 
Greitis ir kokybė
Remonto paslaugą namuose atlieka specialistai, turintys ne mažiau kaip 13 metų darbo praktikos, kiti pas mus tiesiog nedirba. Meistras suremontuos sugedusią indaplovę per 24 val. nuo užsakymo pateikimo darbo dienomis arba išsiveš į mūsų serviso centrą.
 
24 mėn. garantija
Meistro atliktam indaplovės remontui ir pakeistoms dalims mes suteiksime iki 24 mėnesių garantiją!
Nemokamas iškvietimas meistro SALVATA
 
Apie paslaugą
Meistras atvyksta pagal iškvietimą remontuoti indaplovę.
 
Aptarnaujama teritorija
Vilniaus miestas ir 50 km. aplink.
 
*Papildomas sąlygos
Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 25 EUR.
Dmitrij Stepanko
 prieš mėnesį

Viskas patiko, geras servisas.

Jokūbas Kunigėlis

 prieš 2 metus

Atvažiavo tą pačią dieną po gedimo registravimo, įrenginį suremontavo labai greitai. Tik kaina gana aukšta, bet vertinant kokybės ir kainos santykį - puiki paslauga, rekomenduoju.

Eglė Kubilienė

 prieš 2 metus

Daugiau nei dešimt metų naudojuosi SALVATOS paslaugomis. Esu nepaprastai patenkinta ir jiems dėkinga už atliktus darbus, kurių buvo daugybė :vamzdžių keitimas, vandens šildytuvo, elektrinio grilio, skalbyklės remontas. Vertinu juos ne tik dėl profesionaliai atliktų darbų, bet ir dėl žmoniškumo, skubios pagalbos ypatingais atvejais ir patarimų.

 Skaityti naujausias rekomendacijas »  

Stipriausi
 
Nuo 2014 metų šešis metus iš eilės esami įvertinti sertifikatais, patvirtinančiais įmonės patikimumą ir stabilumą.
VilniausMeistrai.lt - Indaplovės taisymas su garantija
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Indaplovės taisymas su garantija
Indaplovės taisymas su garantija iki 12 mėn. Atliktiems indaplovių remonto darbams ir originalioms dalims suteikiame kokybės garantiją iki vienerių metų, jei nesutarta ar nenustatyta kitaip. Verslo klientams (juridiniams asmenims) iki 6 mėn. Garantijos laikotarpį nustato Jus aptarnaujantis meistras.
 
VilniausMeistrai.lt - Kur taisyti indaplovę
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Kur taisyti indaplovę?
Kur remontuoti indaplovę? Meistrai atvyksta remontuoti į namus, tačiau daugiau nei 20-ties metų darbo patirtis parodė, kad kokybiškas ir svarbiausia ilgalaikis indaplovių gedimų pašalinimas dažniausiai galimas tik specializuotų dirbtuvių sąlygomis. Kodėl? Indaplovė reikalauja kone daugiausiai dėmesio iš visų mūsų servise aptarnaujamų prietaisų. Būtent šio prietaiso testavimui ir remontui skiriama daugiausiai laiko. Skirti tiek laiko testavimui kliento namuose ne visada racionalu, paslauga tampa brangi užsakovui. Neskiriant pakankamai laiko įsigilinimui į atsiradusią problemą, gedimo atsiradimo priežasties išsiaiškinimui - negalime būti tikri, kad gedimas nepasikartos arba artimiausių metų neatsiras naujų.