UŽSAKYTI PASLAUGĄ

Iškviesti šaldytuvų meistrą    Pristatyti šaldytuvą remontui

ŠALDYTUVŲ REMONTAS

Šaldytuvo remontas Vilniuje VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvų remontas
Šaldytuvų remontas Vilniuje. Profesionalaus šaldymo įrangos meistro vizito registravimas telefonu 8:00 - 22:00 arba internetu 24/7. Aptarnaujame visų gamintojų buitinius ir pramoninius šaldytuvus. Kompresorių, elektronikos, temperatūros daviklių keitimas. Sistemos sandarinimas, keitimas, pildymas šaldymo agentu. Originalių šaldytuvo stalčių lentynų užsakymai.
Šaldytuvų meistras į namus Vilniuje VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvų meistras į namus
Šaldytuvų meistras į namus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Registruokite savo šaldytuvo gedimą, o mūsų įmonės profesionalus šaldymo įrangos meistras atvyks nurodytu adresu, atliks diagnostiką ir pasiūlys Jums remonto kainą. Jei taisyti finansiškai tikslinga - suremontuos vietoje. Sudėtingo gedimo atveju reikės transportuoti į taisyklą. Tą gali atlikti meistras arba Jus patys.
 
  
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvo remontas su garantija
Visiems mūsų šaldytuvų meistrų atliktiems remonto darbams ir panaudotoms dalims suteikiame iki 24 mėn. garantiją. Trukmę nustato meistras, atsižvelgdamas į paslaugos tipą, sudėtingumą ir bendrą šaldytuvo būklę. Garantija suteikia įmonę.
Šaldytuvo remonto kaina VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvo remonto kaina
Kiek kainuos šaldytuvo remontas? Netikėtumams čia vietos nėra, todėl viešai skelbiame fiksuotas ir aiškias meistrų atvykimo ir gedimo nustatymo / techninės apžiūros kainas privatiems, bei verslo klientams. Iškviestas meistras nustato, kiek kainuos būtent Jūsų prietaiso taisymas, kokių ir kiek atsarginių dalių prireiks. Padės priimti objektyvų sprendimą - remontuoti seną ar pirkti naują.
 

IĮ SALVATA

Technikos remonto centras
Smolensko g.1, Vilnius
I-V 9:00 - 18:00 val.
Meistrų iškvietimas Vilniuje
+370 699 90640
I-VII 8:00 - 22:00 val.
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.