Sugedo šaldytuvas? | Kasdien 8 - 22 val.
Skambinti 870080095

ŠALDYTUVŲ REMONTAS VILNIUJE

VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvų remontas Vilniuje
Salvatos serviso centras teikia buitinių šaldytuvų remonto paslaugas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje nuo 1995 metų. Mūsų meistras atvyks jums patogiu laiku ir sutaisys sugedusį šaldytuvą namuose. Darbams ir detalėms suteiks iki 2 metų garantiją. Esant būtinybei išsiveš remontui į specializuotą technikos remonto centrą ir atveš suremontuotą.
SALVATA stipriausia Lietuvoje 2014 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2015 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2016 Stipriausi Lietuvoje vadovai SALVATA SALVATA stipriausia Lietuvoje 2017 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2018
 
Nuo 2014 metų penkis metus iš eilės esami įvertinti patikimumo sertifikatais, o įmonės vadovas įvertintas "Stipriausi Lietuvoje vadovai" sertifikatu.
Šaldytuvų specialistas
Susiekite su šaldytuvų remonto specialistu tiesiogiai ir jis atsakys į visus Jums rūpimus klausimus!
 
Telefonu. I-V 9-18 val.
 
El.paštu. 24/7
Vasilij Dziuba
 prieš 4 mėnesius-
Greitas aptarnavimas ir puiki kokybė! Ačiū vaikinai!

Romas Prakapas

prieš 8 mėnesius
Viskas atlikta puikiai ir labai operatyviai. Šaunuoliai!

Artūras Gruodis

prieš metus
Sudaužius šaldiklio stiklinę lentyną kreipiausi į Salvata. Operatyviai reagavo elektroniniu paštu. Atsiuntė mano šaldiklio katalogą, jog pats išsirinkčiau reikiamą prekę. Viska sutvarkiau elektroniniu būdu, nereikėjo kviesti meistrą į vietą.

Rodyti daugiau rekomendacijų »

ŠALDYTUVŲ REMONTAS

Šaldytuvo remontas Vilniuje VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvų remontas
Šaldytuvų remontas Vilniuje. Profesionalaus šaldymo įrangos meistro vizito registravimas telefonu 8:00 - 22:00 arba internetu 24/7. Aptarnaujame visų gamintojų buitinius ir pramoninius šaldytuvus. Kompresorių, elektronikos, temperatūros daviklių keitimas. Sistemos sandarinimas, keitimas, pildymas šaldymo agentu. Originalių šaldytuvo stalčių lentynų užsakymai.
Šaldytuvų meistras į namus Vilniuje VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvų meistras į namus
Šaldytuvų meistras į namus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Registruokite savo šaldytuvo gedimą, o mūsų įmonės profesionalus šaldymo įrangos meistras atvyks nurodytu adresu, atliks diagnostiką ir pasiūlys Jums remonto kainą. Jei taisyti finansiškai tikslinga - suremontuos vietoje. Sudėtingo gedimo atveju reikės transportuoti į taisyklą. Tą gali atlikti meistras arba Jus patys.
 
  
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvo remontas su garantija
Visiems mūsų šaldytuvų meistrų atliktiems remonto darbams ir panaudotoms dalims suteikiame iki 24 mėn. garantiją. Trukmę nustato meistras, atsižvelgdamas į paslaugos tipą, sudėtingumą ir bendrą šaldytuvo būklę. Garantija suteikia įmonę.
Šaldytuvo remonto kaina VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Šaldytuvo remonto kaina
Kiek kainuos šaldytuvo remontas? Netikėtumams čia vietos nėra, todėl viešai skelbiame fiksuotas ir aiškias meistrų atvykimo ir gedimo nustatymo / techninės apžiūros kainas privatiems, bei verslo klientams. Iškviestas meistras nustato, kiek kainuos būtent Jūsų prietaiso taisymas, kokių ir kiek atsarginių dalių prireiks. Padės priimti objektyvų sprendimą - remontuoti seną ar pirkti naują.