SKALBIMO MAŠINŲ REMONTAS

Skalbimo mašinų remontas Vilnius
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Skalbyklių taisymas
Skalbimo mašinų remontas Vilniuje ir rajone. Salvatos skalbyklių meistrai į namus atvyksta kasdien iki 22:00 valandos, be poilsio dienų. Garantija darbams ir panaudotoms dalims iki 24 mėnesių. Statistiškai apie 7 iš 10 gedimų pašalinami meistro iškvietimo dieną, pirmo vizito metu. Taisome visų gamintojų po-garantines buitines ir pramonines skalbimo mašinas.
 
Remontas pristačius į servisą. Darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos, įmonės centrinėje būstinėje  Smolensko g.1, Vilniuje  priimame taisymui skalbimo mašinas, kurias klientai pristato savo transportu. 15.00 EUR diagnostikos mokestį klientas apmoka palikdamas prietaisą apžiūrai. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais.
 
Prognozuojama remonto kaina ir techninės apžiūros išvados dažniausiai pateikiamos per 1-3 darbo dienas. Sutikus remontuoti -  diagnostikos mokestis įtraukiamas į bendrą sumą. Atsisakius remontuoti - mokesti negrąžinamas. Defektinis aktas surašomas tik klientui pageidaujant.
 
Užnešimas pristačius. Vietoje esantys personalas ne visada gali pagelbėti su užnešimu, todėl savo klientų maloniai prašome pasirūpinti pagalbininkais, jei manote, kad mūsų siūlomo krovinių vežimėlio pagalba Jums nepavyks savarankiškai iškrauti iš automobilio ir užvežti į patalpas sugedusią skalbimo mašiną. Iš anksto atsiprašome, jei tai sukeltų Jums nepatogumų.
 
Sugedus stambiai technikai, kurios svoris viršija 30 kg, rekomenduojame išsikviesti meistrą į namus,o pristatyti taisymui savarankiškai tik išskirtiniais atvejais, pvz. iš kitų Lietuvos miestų.
 
Iškviesti skalbimo mašinos meistrą

SKALBYKLĖS PRIJUNGIMAS

Skalbimo mašinos pajungimas VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Skalbimo mašinos pajungimas
Pajungiame skalbimo mašinas prie esamo vandens, nuotėkų ir elektros tinklų įvado. Ši paslauga aktualiausia įsigijusiems naują ar pervežusiems senąją i kitą vietą. Šios paslaugos kaina sutartinė, bet ne mažesnė, kaip 35.00 EUR su PVM.
 
Savarankiško prijungimo klaidos:
 1. Nenuimtos visos tik saugiam transportavimui skirtos detalės ir medžiagos.
 2. Neteisingas ar nepakankamai patikimas komunikacijų prijungimas.
 3. Prijungimas prie rozetės be įžeminimo.
 4. Netinkamai parinktos žarnos ar montavimo medžiagos.
 5. Žarnų išdėstymas nesilaikant gamintojo reikalavimų.
Savarankiškai prijungiantys skalbimo mašiną, be šio darbo patirties gali lengvai padaryti šias klaidas, sugaišdami begalę laiko ne tik pajungimui, bet ir techninių reikalavimų ir dokumentacijų studijavimui. Patikėkite skalbimo mašinos prijungimą mūsų įmonės specialistams ir pajuskite skirtumą.
 
Neteisingo prijungimo rizikos:
 1. Padidėjusi vibracija ir garsas.
 2. Nemalonus kvapas iš kanalizacijos.
 3. Skalbyklė vienu metu įpila ir išpila vandenį.
 4. Krato elektra palietus skalbimo mašiną.
 5. Skalbimo mašina vaikšto po patalpą.
Ar galima pakenkti skalbimo mašinai neteisingai prijungus? Laiku besikreipę klientai, kurie savo jėgomis prijungė skalbyklę, gali išvengti reikšmingų nuostolių ar net gamyklinės prietaiso garantijos anuliavimo dėl nekvalifikuotos instaliacijos.
 
Pasekmės uždelsus:
 1. Užlieti namai ar kaimynų būstas.
 2. Dalinai ar nepataisomai sugedusi nauja skalbyklė.
 3. Susižaloję vartotojai.
Dėmesio! Jeigu norite pajungti skalbimo mašina vietoje, kur anksčiau jos nebuvo, prašome kreiptis į atestuotus santechnikus ir elektrikus, gebančius paruošti tinkamą ir saugų komunikacijų įvadą iki reikalingos vietos, mūsų įmonė tokių paslaugų neteikia. Prijungiame tik prie esamo įvado, atsižvelgdami į konkrečios skalbimo mašinos keliamus techninius reikalavimus. Testuojame prijungę. Jei pageidausite, meistras parodys, kaip naudotis nauju prietaisu.
 
Užsakyti prijungimą
Sugedo skalbimo mašina VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Sugedo skalbyklė
15 populiariausių iškvietimo priežasčių:
 
 1. Po skalbimo būgne liko vanduo.
 2. Neišskalavo, liko miltelių apnašų.
 3. Šokinėja skalbimo metu, pajuda iš vietos.
 4. Dirba garsiau, nei anksčiau.
 5. Savaime išsijungia.
 6. Pakimba skalbimo metu.
 7. Neįsijungia, nedega indikacijos lemputės.
 8. Ekrane rodo gedimo kodą.
 9. Neatsidaro durelės.
 10. Skalbiant pakvipo degėsiais.
 11. Labai ilgai skalbia.
 12. Nesisuka būgnas.
 13. Nenustoja pilti vandens.
 14. Šaltas stiklas esant karštai programai.
 15. Neperšoka programų.

KODĖL SUGEDO?

Kodėl sugedo mano skalbimo mašina VilniausMeistrai.lt
Neretai klientai teiraujasi meistrų, kodėl jų skalbimo mašina sugedo? Gal neteisingai
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Aptarnaujami skalbyklių gamintojai
Buities įrenginių aptarnavimo įmonė Salvata siūlo savo klientams visų gamintojų po garantinį skalbimo mašinų servisą, nepriklausomai nuo gamintojo. 
 
15 populiariausių gamintojų:
 
 1. Ardo skalbyklių remontas
 2. AEG skalbyklių remontas
 3. Beko skalbyklių remontas
 4. Bosch skalbyklių remontas
 5. Electrolux skalbyklių remontas
 6. Gorenje skalbyklių remontas
 7. Hoover skalbyklių remontas
 8. Hansa skalbyklių remontas
 9. Indesit skalbyklių remontas
 10. LG skalbyklių remontas
 11. Miele skalbyklių remontas
 12. Samsung skalbyklių remontas
 13. Siemens skalbyklių remontas
 14. Whirlpool skalbyklių remontas
 15. Zanussi skalbyklių remontas
Neradote savo gamintojo? Pasitikrinkite čia
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Populiarausios paslaugos skalbyklėms
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Populiarausios paslaugos skalbyklėms
Dažniausiai teikiamos paslaugos užsakiusiems skalbimo mašinos aptarnavimą:
 
 1. Meistras į namus Vilniuje
 2. Skalbimo mašinos valymas
 3. Durelių tarpinės keitimas
 4.  Elektronikos taisymas
 5. Durelių stiklo keitimas
 6. Skalbyklės variklio remontas
 7. Guolių keitimas

APSIMOKA TAISYTI?

Ar apsimoka remontuoti skalbimo mašiną VilniausMeistrai.lt
Paskaičiuokime. Kaip pavyzdį paimkime vidutinės klasės, laisvai pastatoma, populiaraus gamintojo, 60 cm gylio, be džiovyklės, pakraunamą iš priekio skalbimo mašiną. Tokias taisome dažniausiai. 2017-ais metais vidutinė tokios skalbyklės kaina yra apie 400 EUR be pristatymo, užnešimo ir prijungimo kaštų, kurie papildomai sieks apie 50-60 EUR. Naujai skalbimo mašinai suteikiama 24 mėn. gamyklinė garantija, kurios dažniausiai neprireikia. Šiolaikiniai preitaisai turi liudną tendenciją gęsti vos pasibaigus garantijai. Pigiausio galimo remonto kaina, kai nekeičiamos detalės siekia iki 10 proc. naujos skalbimo mašinos kainos.
 
Vidutinio sudėtingumo remonto kaina, kurio metu keičiamos potencialiai didžiausią tikimybę sugesti turinčios detalės, tokios kaip kaitinimo elementas, vandens pompa, variklio detalės ir kt. sieks apie 15 proc. naujos skalbyklės kainos. Tokio tipo remontams dažniausiai mes suteikiame 12 mėn. garantiją. Kitaip sakant, vidutinis remontas kainuos tiek, kiek papildomos, bet neišvengiamos paslaugos perkant naują skalbyklę. Verta, kai remontas vidutinio sudėtingumo.
 
Aukšto sudėtingumo lygio remonto atveju reikėtų remtis meistro pateiktomis diagnostikos išvadomis. Dažniausiai remontas ekonomiškai netikslingas, jeigu viršija 50 proc. sugedusios skalbimo mašinos ar jos rinkos atitikties vertės.
 
Kokio lygio remontas reikalingas Jūsų sugedusiai skalbimo mašinai žinos tik meistras, atlikęs prietaiso diagnostiką. Mūsų servise ji kainuos nuo 15 EUR, todėl prieš ryžtantis atsikratyti senąja skalbykle tikrai verta pasitikrinti.
Skalbimo mašinos valymas VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Kaip išvalyti skalbyklę?
Ar pro Jūsų skalbimo mašinos dureles sklinda nosį riečiantis kvapas? Jei taip, reiškia prietaiso eksploatacijos sąlygos buvo neteisingos. Dažniausia priežastis - žemų temperatūrų skalbimo programos ir nekokybiškų skalbiklių priedai. Jei savarankiškai išvalyti nepavyksta ir jokios chemijos nepadeda, rekomenduojame pasinaudoti populiarumą įgaunančia paslauga - profesionaliu skalbimo mašinų valymu.
 
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Detalių užsakymas
Atsargines detales sugedusiai skalbimo mašinai galite užsakyti čia, vadovaudamiesi užsakymo instrukcijomis. Mažmeninė prekyba dalimis vykdoma tik internetu. Kitaip tariant iš anksto neužsakius - vietoje neparduosime. Centrinėje įmonės būstinėje Smolensko g.1, Vilnius galimas tik užsakytų ir apmokėtų detalių atsiėmimas.
 
Mes nerekomenduojame savarankiškai keisti vidinių skalbyklės dalių dėl galimų Jūsų pačių ir prietaiso sveikatos sutrikimų. Užsakyti siūlome tik tas dalis, kurių keitimas nereikalauja spec. įgūdžių ir įrankių, pvz. filtrai, aksesuarai ir t.t.
 
Klientai, užsakantys skalbimo mašinos remonto paslaugą neturi rūpintis detalėmis. Reikiamas ir tiksliai Jūsų prietaisui tinkamas dalis atrenka, užsako ir pakeičia mūsų įmonės specialistai, kas gali garantuoti ilgalaikį remonto rezultatą.
 
Mūsų meistrų privalumai VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Privalumai renkantis mus
5 priežastys rinktis mūsų meistrus:
 
 1. Atvažiuoja iškvietimo arba sekančią dieną.
 2. Dirba legaliai, turi darbo pažymėjimus.
 3. Garantija viskam nuo 1 iki 24 mėn.
 4. Diagnostikos namuose kaina - 25.00 EUR.
 5. Visų patirtis ne mažesnė, kaip 10 metų.
Atsakomybė. Projektas VilniausMeistrai.lt skirtingai, nei kiti panašūs projektai nėra reklamos tikslais meistrus suburianti svetainė. Šis projektas valdomas ir intelektinės nuosavybės teise priklauso tik buitinės technikos remonto įmonei Salvata, todėl savo klientams garantuojame, kad Jūsų užsakytas paslaugas teiks tik IĮ SALVATA dirbantys meistrai ir niekas kitas, o už meistrų atliktų darbų kokybę atsako įmonė. Tai garantuoja visų Jūsų, kaip vartotojų teisių apsaugą pagal galiojančius LR įstatymus. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.
 
Projekto tikslas - aiškiai, suprantamai ir įdomiai pateikti visą reikiamą informaciją apie buitinės technikos remontą. Greitas ir patogus visų remonto paslaugų užsakymas iš vienos įmonės.
 
Skubus skabyklių taisymas VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Skubus skalbyklių taisymas
Skubus skalbyklių taisymas. Daugiau nei 20 - ties metų Salvatos darbo praktika pagimdė metodiką, dėka kurios šiandien galime pasiūlyti suremontuoti Jūsų pagalbininkę tą pačią dieną, kai registruosite remonto paraišką. Atvykęs meistras automobilyje turės pačias paklausiausias dalis ir įrankius, todėl tikėtina, kad skalbimo mašina bus sutaisyta pirmo ir vienintelio vizito metu. Mūsų greitis klientams papildomai nekainuoja, tiesiog kuriame Jums pridėtinę vertę.
 
Skalbimo mašinų remontas savaitgaliais VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Po darbo ir savaitgaliais
Skalbimo mašinų remontas po darbo ir savaitgaliais. Salvatos skalbimo mašinų meistrų įprastas darbo laikas nuo pirmadienio iki šeštadienio 8:00 - 22:00 val., sekmadieniais nuo 10:00 iki 16:00 val., tad nėra  būtinybės atsiprašinėti iš darbo ar kitaip sujaukti savo planų. Sutarsite dėl sau ir meistrui patogaus vizito laiko. Darbų įkainiai vienodi, nepriklausomai nuo iškvietimo laiko.
 
Skalbimo mašinų remontas kaina VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Skalbimo mašinos remonto kaina
Kiek kainuos skalbimo mašinos remontas? Netikėtumams čia vietos nėra, todėl viešai skelbiame ir kviečiame susipažinti su fiksuotais ir aiškiais meistrų atvykimo, gedimo nustatymo / techninės apžiūros kainomis. Visos kainos nurodytos su PVM, tad kaina visada vienoda tiek privatiems, tiek verslo klientams.
 
Iškviestas meistras nustato, ar skalbyklės remontas ekonomiškai tikslingas, kiek kainuos būtent Jūsų prietaiso taisymas, kokių ir kiek atsarginių dalių prireiks. Padės priimti objektyvų sprendimą - remontuoti seną ar pirkti naują.
 
Jei nuspręstumėte įsigyti naują skalbimo mašiną - pritaikysime diagnostikos dydžio nuolaidą, įsigyjant iš mūsų el. parduotuvės. Daugiau informacijos teiraukitės meistrų.
 
Kaip iškviesti skalbimo mašinos meistrą? VilniausMeistrai.lt
VilniausMeistrai.lt nuotr. / Meistro iškvietimas
Norintys iškviesti Salvatos skalbimo mašinų meistrus į namus telefonu ar internetu, turi pateikti sekančią informaciją:
 

1) Gamintojas ir gedimas. Prieš skambindami užsakymų registravimo numeriu 869990640 ar pildydami remonto paraišką, turite žinoti sugedusios skalbimo mašinos gamintoją ir sugebėti trumpai ir glaustai papasakoti ar aprašyti gedimą - pvz.: Siemens skalbimo mašina nešildo vandens, ilgai skalbia; Samsung skalbyklė neišpila vandens; Nereikalaujame iš Jūsų supratimo, kuris skalbimo mašinos mazgas ar detalė sugedo, tiesiog savo nusiskundimus prietaiso darbu - ką blogai daro, kurių funkcijų aplamai neatlieka.

Registruojant meistro vizitą, nebūtina žinoti tikslaus modelio ar serijinio produkto numerio. Prireikus, atvykstantis meistras pasiteiraus to atskirai, kad iš anksto žinotu, su kokia problema susidurs, kokios prireiks įrangos ar atsarginių detalių.


Kokius duomenis padiktuoti paskirtam meistrui? Modelis, serijos ar serviso numeriai pateikiami ant pačio prietaiso. Lipduką ar lentelę su duomenimis rasite atidarę dureles, dažniausiai jis priklijuotas tiesiai ant priekinio dangčio arba ant pačių durelių, iš vidinės pusės. Neretai duomenys dubliuojami skalbimo mašinai iš galo. Ten taip pat bus lipdukas, lentelė arba tiesiog ant korpuso graviruotas modelis. Ardo, Bompani ir kituose senesnių modelių skalbimo mašinose duomenų lipdukas priklijuotas ant filtro dangtelio, iš vidinės pusės. Svarbu žinoti, kad skalbimo mašinos dokumentuose ar instrukcijoje nepateikiamas pilnas modelis, nes tokia pati instrukcija pridedama prie skirtingų serijų skalbyklių, todėl nereikėtų vadovautis šia bendrine informacija. 

2) Adresas ir laikas. Užsakymą registruojančiam dispečeriui nurodykite tik miestą ir gatvę, o tikslią informaciją - namo/buto numerį, atvykimo nurodymus, laiptinės kodą ar aukštą pasitikslins atvykstantis meistras. Dispečeriui taip pat nurodykite, kuris meistro atvykimo laikas Jums yra patogiausias. Darome viską, kad meistrai atvažiuotu tiksliai paskirtu laiku, tačiau praktika parodė, kad remonto darbų apimtis labai skirtinga ir individuali kiekvienam užsakymui, todėl siūlome rinktis iš trijų galimų laiko intervalų:

1) Rytas 8:00 - 14:00 val.
2) Diena 14:00 - 18:00 val.
3) Vakaras 18:00 - 22:00 val.

Nereikia prisirišti prie laiko, nes maždaug 30 min. prieš vizitą atvykstantis meistras dar kartą telefonu patikslins, ar esate vietoje. Jeigu Jūsų planai pasikeistų - sutarsite kitą, abiem patogų laiką.

Klausiame Jūsų nuomonės:

Ar verta remontuoti skalbimo mašiną?

Viso balsų: 76

IĮ SALVATA

Technikos remonto centras
Smolensko g.1, Vilnius
I-V 9:00 - 18:00 val.
Meistrų iškvietimas Vilniuje
+370 699 90640
I-VII 8:00 - 22:00 val.
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.