PRAŠOME ATSILIEPTI

Kas geriau, nei anksčiau į mūsų buitinės technikos servisą besikreipę klientai, gali įvertinti meistrų punktualumą, kultūrą, kruopštumą, švarą ar atliktų darbų kokybę? Kiekvienas atsiliepimas prieš publikavimą yra cenzūruojamas, tikrinamas autentiškumas.
 

KOKS ATSILIEPIMAS LAIKOMAS TEISINGU?

 1. Būkite atviri. Pateikite sąžiningą nuomonę.
   
 2. Būkite konkretūs. Pateikite konstruktyvią informaciją. Nepamirškite apie ką rašote.
   
 3. Nepageidaujamas turinys. Įžeidžiantys pasisakymai, keiksmažodžiai, tikrovės neatitinkanti informacija.
   
 4. Trūksta esminės informacijos. Keli klausimai yra privalomi, jei atsakymas į juos nepateikiamas, negalime sąžiningai apskaičiuoti bendro atsiliepimų balo ir todėl atsiliepimas nerodomas.
   
 5. Atsiliepimas yra netikras. Jei turėsime nors kokių įtarimų, kad atsiliepimas yra netikras ar turintis kitų sukčiavimo požymių, jis nebus rodomas.
   
 6. Asmeninė informacija. Siekdami apsaugoti klientų privatumą neskelbsime Jūsų duomenų - adreso, el.pašto, pavardės ar kt. 
   
 7. Skundo nagrinėjimas. Užpildykite visus formos laukus. Papildomai nurodykite meistro atvykimo adresą, savo el.pašto adresą, telefono numerį ir kuo daugiau įvykio detalių.

 

NETEISMINIS GINČO SPRENDIMAS

Jei Jūsų netenkina IĮ SALVATA parengtas atsakymas į Jūsų raštu pateiktą prašymą, pretenziją ar skundą dėl įmonės teikiamų paslaugų/parduodamų prekių - galite jį pateikti vartotojų ginčus neteismine tvarka sprendžiančiam subjektui - Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt

KLIENTO ATSILIEPIMO FORMA

IĮ SALVATA

Technikos remonto centras
Smolensko g.1, Vilnius
I-V 9:00 - 18:00 val.
Meistrų iškvietimas Vilniuje
+370 699 90640
I-VII 8:00 - 22:00 val.
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.