Kaip valyti ir skalbti užuolaidas?

Užuolaidos tai labai reikšminga interjero dalis, savo svarbumu nenusileidžianti grindims ar sienoms. Taip pat tai filtras tarp namų ir gatvės. Dėl pastarosios priežasties užuolaidų priežiūrai ir valymui reikėtų skirti daugiau dėmesio.

Skalbimas

 

Prieš skalbdami bet kokias užuolaidas, jas išpurtykite. Taip pašalinsite didžiąją dalį dulkių.

 

Baltas užuolaidas galite drąsiai džiovinti saulėje, tačiau jeigu jos spalvotos, tiesioginių saulės spindulių derėtų vengti, nes šios džiūdamos gali šiek tiek išblukti. Dulkėmis aplipusios užuolaidos, turi specifinį kvapą. Vien pauosčius užuolaidas galima suprasti, kad jos nėra švarios ir metas jas plauti. Prieš skalbdami, atidžiai apžiūrėkite, ar nepalikote prisegtų pakabinimo žiedų. Jie gali nudažyti audinį, todėl tektų keisti užuolaidas.

 

Geriausia skalbti užuolaidas atskirai nuo kitų skalbinių, naudojant užuolaidoms skirtus skalbimo miltelius. Pasirinkite jautriems skalbiniams skirtą programą, nepamirškite įpilti minkštiklio, kuris sumažins elektrostatinį krūvį (užuolaidos sugers mažiau dulkių). Po skalbimo kruopščiai išskalaukite šaltu vandeniu užuolaidas, kad ant jų neliktų skalbiklių. Pasibaigus skalbimui skubiai išimkite užuolaidas iš skalbimo mašinos. Būtinai atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą lyginimo temperatūrą ploniems audiniams.

SALVATA stipriausia Lietuvoje 2014 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2015 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2016 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2017 SALVATA stipriausia Lietuvoje 2018

VilniausMeistrai.lt

IĮ SALVATA

Technikos remonto centras
Smolensko g.1, Vilnius
I-V 9:00 - 18:00 val.
Meistrų iškvietimas
8 700 800 95
I-VII 8:00 - 22:00 val.
servisas@salvata.lt
Draudžiama kopijuoti svetainės turinį.